HAKKIMIZDA

Nefa Grup Kahraman yapı ilk kez 1993 yılında Perşembe Pazarı Yavru Han No:11'de faaliyete başlamıştır. Ürün yelpazesini genişleten Kahraman yapı daha iyi hizmet sunabilmek için sektörün kalbi durumundaki Galata Hırdavatçılar Çarşısı önce No:79'a, daha sonra 120 m2'lik No:83'e taşınmıştır. Kahraman yapı ürün yelpazesinin geniş olması ve sağlıklı bir depo yerleşimi için önce PER-PA Ticaret Merkezi Kat:11 No:1971'de ilk depo ve teşhir merkezini açmıştır.

Yine sektörün gelişmesi ve ürün marka sayısının çoğalmasıyla mevcut depo yetmediğinden, Çağlayan Hürriyet Mahallesi No:62'de 2001 yılında hizmete girmiştir. Kahraman Yapı 1993 yılında Kahraman Ticaret olarak faaliyete başlamıştır. Zamanla değişen ve gelişen yapı malzemeleri alanında tecrübesi ve istikrarlı büyümeyi sağlayabildiğinden şirketleşme yoluna gitmiştir.

Bu amaçla 2000 yılında KAHRAMAN YAPI MALZEMELERİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak ismini değiştirerek sektöre canlılık ve rekabet getirmiştir. Nefa Grup Çalışmalarına 2009 yılında Nefa Yapı markası altında yeni bir şube açarak Karaköy Tersane Caddesinde 6 Katlı 600 mt2 teşhir alanında ek faliyetine devam etmektedir.İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Nefa Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla çalşmalarına devam etmektedir...